Kontaktai

El. paštas: info@orre.lt

Facebook

MTB maršrutai lietuvoje

Apie Projektą

Nors Lietuva ir ne kalnų kraštas, bet dėl nuostabios gamtos, kalvoto landšafto, daugybės miškų ir laukų keliukų bei takelių tai tikras rojus kalnų dviračiams. Nuo MTB judėjimo pradžios ir pirmų MTB varžybų atsiradimo sukurta nemažai įdomių mtb sportinių trasų ir maršrutų ir kiekvieną dieną jų atsiranda vis daugiau, deja didžiulė jų dalis pasimeta interneto platybėse ir yra sunkiai prieinama sparčiai augančiai kalnų dviratininkų armijai.

Projekto tikslas surinkti visus įdomius ir populiarius MTB maršrutus Lietuvoje į vieną vietą, struktūrizuoti juos pagal kilometražą, vietą ir sunkumą, pateikti mtb maršrutų aprašymus, nuotraukas iš mtb trasų ir be abejo suteikti galimybę parsisiųsti visų MTB maršrutų GPX failus, nuorodas į kuriuos rasite puslapyje po kiekvieno maršruto aprašymu. Iškilus įvairiems klausimams dėl MTB maršrutų įveikimo, navigacijos priemonių naudojimo ar norint pranešti apie dviračių trasų būklę, taip pat norint gauti daugiau įvairios informacijos, prisijunkite prie Facebook grupės MTB maršrutai Lietuvoje. Kad būtų patogiau palikti komentarą ar užduoti klausimą dėl konkrečios MTB trasos, po kiekvieno MTB maršruto aprašymu puslapyje yra nuoroda į tos trasos aprašymą Facebook grupėje MTB maršrutai Lietuvoje.

Mūsų vizija,- vieninga ir informatyvi MTB maršrutų infrastruktūra Lietuvoje, o taip pat ir Pabaltijyje, bei vieninga, draugiška ir atsakinga kalnų dviratininkų bendruomenė, kurioje kiekvienas prisideda prie MTB maršrutų priežiūros ir populiarinimo.

ORRE klubas